Detský kočík Lucky bodkovaný béžový

Detský kočík Lucky bodkovaný béžový
Detský kočík Lucky bodkovaný béžový Detský kočík Lucky bodkovaný béžový Detský kočík Lucky bodkovaný béžový Detský kočík Lucky bodkovaný béžový Detský kočík Lucky bodkovaný béžový Detský kočík Lucky bodkovaný béžový Detský kočík Lucky bodkovaný béžový Detský kočík Lucky bodkovaný béžový
Model: kočík
Dostupnosť: 5-21 pracovných dní
Cena: 303,00€
Nie sme platcom DPH

Dostupné varianty:


* Farba:

* Varianta:

Množstvo:  

V zostave kočíka sa nachádza:

  • konštrukcia s nastaviteľnou tvrdosťou odpruženia + nafukovacie kolieska
  • vanička
  • športová časť
  • veľký nákupný košík
  • taška na rukoväť
  • pláštenka
  • sieťka porti hmyz

 Lucky je starostlivo vyrobený, ľahký a jednoducho ovládateľný kombinovaný kočík firmy Maked. Vďaka nafukovacím kolieskam a ich odpruženiu kočík poskytuje bábätku vysoký komfort jazdy. Kočík je navrhnutý pre deti vo veku 0-3 roky.

 VANIČKA

Vanička svojimi vnútornými rozmermi (až 83*40cm) a vysokou strieškou zabezpečí bábätku dostatok priestoru a pohodlie. Vanička je vybavená kvalitným matracom. Výhodou je možnosť zmeny polohy za pomoci regulovateľného operadla vo vnútri vaničky do troch stupňov. Na vrchu sa nachádza tienidlo, ktoré sa dá jednoducho skryť pod striešku. Nánožník na vaničke možno pripnúť z oboch strán. Vaničku môžete ľahko zmeniť na kolísku.

 ŠPORTOVÁ VERZIA

Športová verzia kočíka Lucky ponúka komfortné sedenie pre bábätko. Kočík poskytuje pohodlnú polohu v sede a vďaka regulovateľnému operadlu a regulovateľnej opierke na nohy môžete polohu v sede jednoducho zmeniť na polohu ležmo. Ďalšou výhodou je možnosť namontovať kočík v smere alebo proti smeru jazdy. Kočík obsahuje nastaviteľné päťbodové bezpečnostné pásy. Rozkladateľná strieška (ochrana proti vetru, snehu,...) spolu s nánožníkom, ktorý dostanete ku kočíku sa Vám určite zíde v chladnom a vetrenom počasí.

AUTOSEDAČKA

Autosedačka je vhodná pre bábätká od 0-10 kg a je vyrobená podľa normy ECE R44/04. Za pomoci adaptérov možno umiestniť autosedačku do rámu kočíka. Vďaka trojbodovým bezpečnostným pásom autosedačka zaručuje bezpečnosť bábätka či už počas jazdy autom, alebo počas bežnej prechádzky. Súčasťou je mäkká vložka, ktorá zmierňuje otrasy. Súčasťou autosedačky je nánožník a strieška.

 RÁM

Odpružený rám spolu s nastaviteľnou výškou rúčky poskytuje pohodlnú a komfortnú jazdu. Rám môžete rýchlo a bez problémov zložiť a naspäť rozložiť. Po zložení zaberá veľmi málo miesta. Jednoducho môžete namontovať vaničku, športový kočík či autosedačku (pomocou adaptérov). Konštrukcia je natieraná látkou, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť voči korózii a poškodeniu