Zimný fusak New Baby 3 v 1 Alaska rôzne farby

Zimný fusak New Baby 3 v 1  Alaska rôzne farby
Zimný fusak New Baby 3 v 1  Alaska rôzne farby Zimný fusak New Baby 3 v 1  Alaska rôzne farby Zimný fusak New Baby 3 v 1  Alaska rôzne farby Zimný fusak New Baby 3 v 1  Alaska rôzne farby Zimný fusak New Baby 3 v 1  Alaska rôzne farby Zimný fusak New Baby 3 v 1  Alaska rôzne farby
Model: fusak
Dostupnosť: 5-21 pracovných dní
Cena: 53,00€
Nie sme platcom DPH

Dostupné varianty:


* Farba:

Množstvo:  

Multifunkčný detský zimný fusak New Baby 3v1 Alaska s fleecovou vnútornou vrstvou je ideálny do kočíka alebo sánok. Vďaka zipsom sa dá kombinovať a prispôsobiť jeho dĺžku potrebám a vývoju dieťaťa. Tento skvelý zimný fusak s moderným dizajnom a atraktívnou farbou je vyrobeý z prvotriednych materiálov, ktoré sú odolné proti vetru, mrazu i vode.
Detský fusak má predšité miesta pre bezpečnosté pásy, ktoré sa dajú prispôsobiť podľa potreby. V´daka tomu môžete fusak používať v hlbokých i golfových kočíkoch, a tiež v sánkach či autosedačke. Okrem toho fusak ponúka zadnú tašku v hornej časti. Tu môžete zaháknuť o operadlo kočíka a fusak sa tak nekĺže dole - ideálny predovšetkým do golfových kočíkov. Po odopnutí spodnej časti sa dá fusak použíť vo vaničke. Prikrývku môžete úplne odopnúť a použit fusak ako mäkkú  výplň či matrac.Vnútro fusaku tvorí mäkká a príjemná vrstva z fleecového materiálu. Tieto materiály pomáhajú udržovať stálu teplotu tela a zabraňujú prehriatiu organizmu. Medzi fleecom a látkou sa nachádza vrstva teplého materiálu, ktorá zaručuje dieťaťu pohodlie a teplo počas studených dní.

- zimný fusak 3v1 - do kočíka, autosedačky i saní
- teplý vnútorný fleecový materiál
- zadná taška pre uchytenie na operadle kočíka
- rozopínanie po celej dĺžke na zipsy
- sťahovacie gumičky pre prispôsobenie potrebám dieťaťa
- moderný dizajn a atraktívne farby
- zloženie: vnútorná vrstva 100% polyester, vonkajšia vrstva 100% polyester
- rozmery: cca 45x75/100 cm

 

Štítky zimný, fusak, new, baby, 3, v, 1, alaska, rôzne, farby